منوی اصلی
لینک های برتر
خانه تاریخی بروجردی
مسجد و مدرسه آقابزرگ
نورگیر خانه تاریخی بروجردی
اتاق پنج دری خانه تاریخی طباطبایی

مجموعه جهانی باغ فین همچنان در صدر بازدید جاذبه های گردشگری استان اصفهان

خبرنامه اداره

ad

مسئول کمیته آمار وبرنامه ریزی ستاد اجرایی خدمات سفرشهرستان کاشان از بازدید بیش از یک میلیون نفر از آثار تاریخی شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی کاشان، علیرضا عبدا.. زاده با اعلام این خبر افزود: ۱۰۴۲۸۲۲ نفر از جاذبه های تاریخی،مذهبی، طبیعی، مذهبی و موزه شهرستان بازدید نموده اند که از این تعداد ۴۳۸ نفر خارجی هستند که این آمار از تاریخ ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۰ تا پایان روز ۹ فروردین ۱۴۰۱ می باشد.

 

 

 

🛑مجموعه جهانی باغ فین در بین ده بنای پربازدید کشور

 

دبیر کمیته گردشگری الکترونیک شهرستان کاشان افزود: مجموعه جهانی باغ تاریخی فین کاشان با بازدید ۱۲۰۷۳۸ نفر رتبه اول بازدید گردشگران را در بین آثار تاریخی شهرستان و استان دارا می باشد.

 

به گفته وی، خانه تاریخی بروجردی ۳۳۶۲۷ نفر بازدید، خانه تاریخی طباطبایی ۳۳۲۹۹ نفر بازدید، موزه ملی واقع در باغ فین ۱۷۹۷۵ نفر بازدید، حمام سلطان امیراحمد ۱۱۸۱۷ نفر و محوطه باستانی سیلک ۸۹۶۷ نفر بازدید به ترتیب در رتبه های بعدی بازدید میهمانان نوروزی قرار دارند.

 

 

علیرضا عبدا... زاده در ادامه افزود: در این بازه زمانی از جاذبه های تاریخی،تفریحی ،مذهبی و موزه، از بخش نیاسر با ۷ جاذبه ۷۸۰۰۰۰هزار نفر (!) ، بخش قمصر با ۳ جاذبه ۳۱۰۰۰ نفر و بخش برزک با ۸ جاذبه ۵۰۰۰ نفر بازدید کرده اند

 

 

 

   

گفتگو با ریاست اداره
خدمات اینترنتی
نظرسنجی