منوی اصلی
لینک های برتر
آدرس صفحه اینستاگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان chtkashan@ ::: آدرس پیام رسان تلگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان : chtnews@
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

شهید سلیمانی نماد غیرت در دفاع از نظام بود

خبرنامه اداره
یکسال از شهادت مظلومانه شهید سلیمانی و یاران باوفایش به دست مزدوران آمریکایی در فرودگاه بغداد می‌گذرد و آنچنان که این شهید عزیز در زمان حیاتشان در قلوب ملت ایران جای داشتند، بعد از شهادتشان نیز این شکوه به عالی‌ترین نقطه ممکن رسید و نام و آوازه ایشان به عنوان سردار دلها متجلی شد. شهید سلیمانی نماد غیرت، رشادت، شهادت، استکبارستیزی و دفاع از کیان میهن اسلامی بود که هنوز هم شنیدن نامش و مکتبش ترس را بر جان مستکبران و آرامش را بر دل و جان آزادیخواهان جهان طنین‌انداز می‌کند.

تعداد بازدید : 69

تاریخ ثبت : شنبه 13 دي 1399


یکسال از شهادت مظلومانه شهید سلیمانی و یاران باوفایش به دست مزدوران آمریکایی در فرودگاه بغداد می‌گذرد و آنچنان که این شهید عزیز در زمان حیاتشان در قلوب ملت ایران جای داشتند، بعد از شهادتشان نیز این شکوه به عالی‌ترین نقطه ممکن رسید و نام و آوازه ایشان به عنوان سردار دلها متجلی شد.

شهید سلیمانی نماد غیرت، رشادت، شهادت، استکبارستیزی و دفاع از کیان میهن اسلامی بود که هنوز هم شنیدن نامش و مکتبش ترس را بر جان مستکبران و آرامش را بر دل و جان آزادیخواهان جهان طنین‌انداز می‌کند.