منوی اصلی
لینک های برتر
آدرس صفحه اینستاگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان chtkashan@ ::: آدرس پیام رسان تلگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان : chtnews@
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

کارگاه آموژشی در هنل نگارستان کاشان و با حضور بیش از 60 نفر از مدیران مراکز اقامتی و پذیرایی شهرستان برگزار گردید

خبرنامه اداره
برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی بهداشت و نحوه مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا برای تاسیسات گردشگری شهرستان کاشان برگزار شد.

تعداد بازدید : 355

تاریخ ثبت : دو شنبه 15 ارديبهشت 1399


برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی بهداشت و نحوه مقابله و پیشگیری  از ویروس کرونا برای تاسیسات گردشگری شهرستان کاشان برگزار شد.
سرمدیان معاون مدیر کل و رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان ضمن اعلام خبر برگزاری در ابتدای این کارگاه  الزاماتی را  که مدیران هتل ها میبایست در آستانه بازگشایی مجدد واحد های تحت پوشش خود رعایت کنند عنوان نمود و  به لزوم ثبت نام مراکز در سامانه سلامت و ثبت اطلاعات پرسنل در سامانه مربوطه اشاره داشت.
در ادامه  صالحی کارشناس مبارزه با بیماریها به تشریح ویروس کویید 19 و چگونگی فراگیری آن و نحوه رفتار با این ویروس اطلاعات مفیدی را ارائه نمودند
در بخش دیگری از کارگاه آموزشی،مومنی کارشناس بهداشت محیط زیست از اقداماتی که مدیران در محیط هتل ها و دیگر مراکز اقامتی میبایست انجام دهند تا از شیوع ویروس و ابتلا به آن جلوگیری شود با ارائه اسلایدهایی توضیحاتی را داشتند.
ناصحی پور معاون گردشگری اداره در پایان ضمن تاکید بر لزوم رعایت پروتوکل های بهداشتی شرایط قرمز شهرستان را یادآور شد و اجازه پذیرش میهمان  و گردشگران را منوط به اعلام کتبی ستاد مقابله با کرونا و ابلاغ کتبی آن دانست.
در حال حاضر بیش از 56 واحد اقامتی در شهرستان به ارائه خدمات میپردازند و از زمان شیوع ویروس کرونا و از اوایل اسفند ماه هیچ گونه فعالیتی نداشته اند.
ایشان افزود با فرمانداری ویژه کاشان مکاتبه ای در راستای حمایت از هتل داران و بهره برداران تاسیسات گردشگری انجام پذیرفته و منتظر پاسخ ایشان برای صدور اجازه فعالیت مراکز و واحدهای اقامتی پذیرایی و خدماتی میباشیم.

کارگاه آموژشی در هنل نگارستان کاشان و با حضور بیش از 60 نفر از مدیران مراکز اقامتی و پذیرایی شهرستان برگزار گردید