منوی اصلی
لینک های برتر
آدرس صفحه اینستاگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان chtkashan@ ::: آدرس پیام رسان تلگرام اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان : chtnews@
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

تاسیسات گردشگری کاشان هیچ شکایت مردمی در ایام نوروز نداشت

خبرنامه اداره
مسئول کمیته ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان گفت: مردم در ایام نوروز 98 از تاسیسات گردشگری کاشان هیچ شکایتی نداشتند.

تعداد بازدید : 117

تاریخ ثبت : دو شنبه 19 فروردين 1398


تاسیسات گردشگری کاشان هیچ شکایت مردمی در ایام نوروز نداشت

: مسئول کمیته ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان گفت: مردم در ایام نوروز  98 از تاسیسات گردشگری کاشان هیچ شکایتی نداشتند.

 حجت اله ناصح پور، مسئول کمیته ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان ، ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران گفت: امسال نخستین سالی بود که ما هیچ شکایت مردمی از تاسیسات گردشگری کاشان نداشتیم.

وی با اشاره به 213 بازرسی انفرادی و مشارکتی(ادارات صمت، تعزیرات، و اماکن و معاونت بهداشت) از  فعالیت 83 واحد تاسیسات گردشگری کاشان در ایام نوروز از 28 اسفند 97 تا پایان 16 فروردین 98 افزود: 16 تذکر کتبی به واحدها داده شد و سه مورد هم تشویقی به تاسیسات گردشگری این شهرستان داده شد.

به گفته وی، اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان نیز 427 مورد بازرسی در ایام نوروز داشته است که برای 89 مورد از این تعداد پرونده تشکیل و به تعزیرات معرفی شد و 113 مورد نیز تخلف مشاهده و گزارش شد.

مسئول کمیته ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان، تعداد بازرسی های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان را نیز 2 هزارو 53 مورد یادآورشد و گفت: 39 پرونده برخورد با دستفروشان مواد غذایی در این مورد تشکیل شد.

ناصحی پور،  افزود: 1390 کیلوگرم مواد غذایی فاسد نیز در ایام نوروز پس از بازرسی ها معدوم و 2 واحد متخلف شامل یک رستوران بین راهی و یک مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی پلمپ و تعطیل شد.