منوی اصلی
لینک های برتر
سال1398 سال رونق تولید. ::: پایگاه اینترنتی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان کاشان
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

استقبال مسافرین نوروزی از نمایشگاه سوغات وهدایای محلی کشور در کاشان

خبرنامه اداره
این نمایشگاه شامل 40غرفه متنوع از محصولات بومی ومحلی استان های مختلف کشور که عمدتا از تبریز ،کرمان ،یزد ارومیه ،شیراز ،اصفهان ،اردبیل ،ومنطقه فرهنگی کاشان می باشد.

تعداد بازدید : 34

تاریخ ثبت : يک شنبه 4 فروردين 1398


استقبال مسافرین نوروزی از نمایشگاه سوغات وهدایای محلی کشور در کاشان

معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کاشان از برگزاری نمایشگاه سوغات و هدایا در کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری کاشان مهران سرمدیان اعلام کرد که این نمایشگاه شامل 40غرفه متنوع از محصولات بومی ومحلی استان های مختلف کشور که عمدتا از تبریز ،کرمان ،یزد ارومیه ،شیراز ،اصفهان ،اردبیل ،ومنطقه فرهنگی کاشان می باشد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی سوغات وهدایای سراسر کشور وعرضه محصولات بومی ومحلی به میهمانان نوروزی عنوان کرد..

ایشان اظهار داشت که برای میزبانی هرچه با شکوه­تر از میهمانان و مسافرین نوروزی برنامه­های ویژه­ای در کاشان تدارک دیده شده است.

معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری کاشان افزود که علاوه بر نمایشگاه و سوغات و هدایا در حاشیۀ این نمایشگاه همه روزه برنامه­های مختلف نوروزگاه با هدف معرفی آداب و رسوم اقوام مختلف و منطقه فرهنگی کاشان اجرا می­گردد.

سرمدیان محل برگزاری این نمایشگاه را چشمۀ تاریخی سلیمانیه واقع در ضلع جنوبی باغ فین معرفی کرد و گفت که نمایشگاه سوغات و هدایا تا پایان ایام نوروز میزبان میهمانان نوروزی می­باشد.