منوی اصلی
لینک های برتر
سال1398 سال رونق تولید. ::: پایگاه اینترنتی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان کاشان
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

سه هتل سنتی کاشان موفق به دریافت نشان برتر از پایگاه جهانی "تریپ ادوایزر" سال 2019 شدند

خبرنامه اداره
خانه ایرانی،سرای درب باغ و هتل سنتی منوچهری در نظرسنجی سال 2019 این وب سایت بینالمللی در میان ۲۵ اقامتگاه برتر خاورمیانه برای سفرهای سال 2019 قرار گرفتند.

تعداد بازدید : 65

تاریخ ثبت : پنج شنبه 11 بهمن 1397


سه هتل سنتی کاشان  موفق به دریافت نشان برتر از پایگاه جهانی "تریپ  ادوایزر" سال 2019   شدند.

معاون مدیر کل و رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان از برگزیده شدن سه هتل سنتی در پایگاه جهانی"تریپ  ادوایزر" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان،مهران سرمدیان  با اشاره به اینکه امسال نیز همانند سالهای گذشته سه اقامتگاه کاشان در زمره برترین های سایت تریپ ادوایزر قرار گرفت، اظهار داشت: خانه ایرانی،سرای درب باغ و هتل سنتی منوچهری در نظرسنجی سال 2019 این وب سایت بینالمللی در میان ۲۵ اقامتگاه برتر خاورمیانه برای سفرهای سال 2019 قرار گرفتند.

مهران سرمدیان گفت: خانه ایرانی برای چهارمین سال متوالی موفق به دریافت این نشان شد.خانه ایرانی در نظر سنجی ماه اول سال 2019 رتبه 15 از 25 اقامتگاه برتر خاورمیانه و رتبه 2 از 10 اقامتگاه برتر در ایران شناخته شد.خانه ایرانی از جمله اقامتگاههای سنتی است که در سال ۹۰ تاسیس شده و دارای حیاط، پرده سرا، سرداب، نهان خانه، خلوتسرا، بالاخانه و تالار است.

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کاشان ادامه داد: سرای درب باغ نیز رتبه 21 از 25 اقامتگاه برتر خاورمیانه و رتبه 4 از 10 اقامتگاه برتر در ایران و هتل سنتی منوچهری  رتبه 5 از 10 اقامتگاه برتر در ایران در فهرست سایت بین المللی تریپ ادوایزر قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه اقامتگاههای کاشان برای چهارمین سال متوالی در این فهرست قرار میگیرند، افزود: در سال گذشته نیز سرای عامری‌های کاشان از سوی پایگاه اطلاع رسانی تریپ ادوایزر به عنوان ششمین اقامتگاه برتر در خاورمیانه شناخته شد.

مسئول حوزه گردشگری اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری  کاشان نیز  با بیان اینکه پایگاه تریپ ادوایزر در میان سایت های مطرح گردشگری جهان بسیار شناخته شده است و گردشگران برای دریافت اطلاعات سفرهای خود به توصیه های این سایت عمل می کنند، ابراز داشت: در رتبه‌بندی این سایت برای اقامتگاه‌های گردشگری ویژگی‌هایی همچون منحصر به فرد بودن، امکانات رفاهی و غیره مطرح است.

حجت االه ناصحی پور ادامه داد: این وب سایت دارای بزرگترین جامعه گردشگری و میلیونها نظر کاربران درباره هتل ها، رستوران ها، جاذبه ها و دیگر کسب و کارهای مرتبط با سفر در دنیا است.

وی ابراز داشت:در حال حاضر 73 موسسه گردشگری درقالب واحدهای اقامتی،پذیرایی و اقامتی با ظرفیت بیش از 2000 تخت به ارائه خدمات به گردشگران با سطح کیفی  بالا و برابر با استانداردهای گردشگری مشغول فعالیت هستند و از بین این تعداد حدود 27 واحد با ظرفیت 600 تخت در قالب خانه های تاریخی است  که با سرمایه گذاری بخش خصوصی به اقامتگاه سنتی تغییر کاربری داده شده است.