منوی اصلی
لینک های برتر
سال1397 سال حمایت از کالای ایرانی. ::: پایگاه اینترنتی اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان کاشان
مجموعه باغ موزه فین - میراث جهانی
محوطه باستانی سیلک
مسجد و مدرسه آقابزرگ
موزه ملی کاشان
ربات گردشگری
کارگاه صنایع دستی
بادگیرخانه تاریخی بروجردی

تهیه و نصب تابلو جهت شناسنامه دار نمودن آثار ثبتی نیاسر

خبرنامه اداره
عداد 31 اثر از آثار تاریخی – فرهنگی شهر نیاسر در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده اند که به منظور معرفی و شناسنامه دار نمودن آنها تابلوهایی فلزی به ابعاد 25×35 سانتیمتر مشتمل به نام ، قدمت، شماره و تاریخ ثبت هر اثر تهیه و کار نصب آنها بر روی بناها و آثار مورد نظر صورت گرفته است.

تعداد بازدید : 266

تاریخ ثبت : دو شنبه 4 دي 1396


تهیه و نصب تابلو جهت شناسنامه دار نمودن آثار ثبتی نیاسر

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، از تهیه و نصب تابلو جهت معرفی آثار ثبتی شهر نیاسر خبر داد.

به گزارش اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان، محسن جاوری اظهار داشت تعداد 31 اثر از آثار تاریخی فرهنگی شهر نیاسر در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده اند که به منظور معرفی و شناسنامه دار نمودن آنها تابلوهایی فلزی به ابعاد 25× 35 سانتیمتر مشتمل به نام ، قدمت، شماره و تاریخ ثبت هر اثر تهیه و کار نصب آنها بر روی بناها و آثار مورد نظر صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: همچنین برای آثاری نظیر چارتاقی ، برج چالقاب و ... نیز تابلوهایی فلزی با ابعاد بزرگتر و به صورت 2 زبانه در دست تهیه می باشد که به زودی کار نصب آنها صورت خواهد گرفت.

 یاد آور می شود کهن باغشهر نیاسر که در فاصله 30کیلومتری کاشان و در محور فرهنگی- مذهبی اردهال قرار دارد به دلیل داشتن آثار و جاذبه های تاریخی- طبیعی متعدد هر ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی می باشد.